MBR Finance zaoferuje produkty leasingowe

Link do oryginalnego artykułu: https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/mbr-finance-zaoferuje-produkty-leasingowe-,108,0,2236780.html
17 stycznia 2017

MBR Finance zaoferuje produkty leasingowe

MBR Finance zamierza rozpocząć działalność w zakresie leasingu operacyjnego oraz finansowego dla przedsiębiorców, poinformowała spółka. Do końca I kwartału 2017 roku zamierza nabyć spółkę, za pośrednictwem której rozpocznie działalność leasingową, podano także.

„Leasing operacyjny jako forma finansowania staje się coraz popularniejszy wśród przedsiębiorców i wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie będzie cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem. Dlatego też chcemy jak najszybciej wprowadzić ten produkt do naszego portfolio” – powiedział prezes Roman Wyszomirski, cytowany w komunikacie.

Działalność leasingowa grupy MBR Finance będzie prowadzona pod marką MBR Leasing, podano także.

Dane Związku Polskiego Leasingu pokazują, że obroty branży leasingowej w 2016 roku wzrosły o ok. 17 %. Według przewidywań ekspertów, 2017 rok może być jeszcze korzystniejszy, podkreślono także w materiale.

MBR Finance działa na rynku ogólnopolskim, oferując rozwiązania finansowe. Produkty MBR Finance są alternatywą dla tradycyjnych usług finansowych, pozwalając na dostęp do pożyczki gotówkowej dla osób, które nie mogą otrzymać finansowania w bankach oraz innych instytucjach finansowych.

Jak bezpiecznie się zadłużyć? Nowelizacja ustawy antylichwiarskiej może odciąć od pożyczek nawet kilkaset tysięcy Polaków